Maçlar ve skorlar

Tüm maçlar yerel saate göre başlıyor. Kaliningrad =UTC+2, Samara=UTC+4, Yekaterinburg=UTC+5, Moskova ve başka şehirler=UTC+3
A Grubu
Uruguay
Rusya
Suudi Arabistan
Mısır
OyunlarGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan gollerKaçan gollerGol farkıPuanlar
3300505:09
3201848:46
3102272:73
3003262:60
A Grubu
Moskova (Lujniki) *
Rusya
5
Suudi Arabistan
0
A Grubu
Yekaterinburg
Mısır
0
Uruguay
1
A Grubu
St. Petersburg
Rusya
3
Mısır
1
A Grubu
Rostov-na-Donu
Uruguay
1
Suudi Arabistan
0
A Grubu
Volgograd
Suudi Arabistan
2
Mısır
1
A Grubu
Samara
Uruguay
3
Rusya
0
B Grubu
İspanya
Portekiz
İran
Fas
OyunlarGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan gollerKaçan gollerGol farkıPuanlar
3120656:55
3120545:45
3111222:24
3012242:41
B Grubu
St. Petersburg
Fas
0
İran
1
B Grubu
Soçi
Portekiz
3
İspanya
3
B Grubu
Moskova (Lujniki) *
Portekiz
1
Fas
0
B Grubu
Kazan
İran
0
İspanya
1
B Grubu
Kaliningrad
İspanya
2
Fas
2
B Grubu
Saransk
İran
1
Portekiz
1
C Grubu
Fransa
Danimarka
Peru
Avustralya
OyunlarGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan gollerKaçan gollerGol farkıPuanlar
3210313:17
3120212:15
3102222:23
3012252:51
C Grubu
Kazan
Fransa
2
Avustralya
1
C Grubu
Saransk
Peru
0
Danimarka
1
C Grubu
Samara
Danimarka
1
Avustralya
1
C Grubu
Yekaterinburg
Fransa
1
Peru
0
C Grubu
Moskova (Lujniki) *
Danimarka
0
Fransa
0
C Grubu
Soçi
Avustralya
0
Peru
2
D Grubu
Hırvatistan
Arjantin
Nijerya
İzlanda
OyunlarGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan gollerKaçan gollerGol farkıPuanlar
3300717:19
3111353:54
3102343:43
3012252:51
D Grubu
Moskova (Spartak) **
Arjantin
1
İzlanda
1
D Grubu
Kaliningrad
Hırvatistan
2
Nijerya
0
D Grubu
Nijniy Novgorod
Arjantin
0
Hırvatistan
3
D Grubu
Volgograd
Nijerya
2
İzlanda
0
D Grubu
Rostov-na-Donu
İzlanda
1
Hırvatistan
2
D Grubu
St. Petersburg
Nijerya
1
Arjantin
2
E Grubu
Brezilya
İsviçre
Sırbistan
Kosta Rika
OyunlarGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan gollerKaçan gollerGol farkıPuanlar
3210515:17
3120545:45
3102242:43
3012252:51
E Grubu
Samara
Kosta Rika
0
Sırbistan
1
E Grubu
Rostov-na-Donu
Brezilya
1
İsviçre
1
E Grubu
St. Petersburg
Brezilya
2
Kosta Rika
0
E Grubu
Kaliningrad
Sırbistan
1
İsviçre
2
E Grubu
Nijniy Novgorod
İsviçre
2
Kosta Rika
2
E Grubu
Moskova (Spartak) **
Sırbistan
0
Brezilya
2
F Grubu
İsveç
Meksika
Güney Kore
Almanya
OyunlarGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan gollerKaçan gollerGol farkıPuanlar
3201525:26
3201343:46
3102333:33
3102242:43
F Grubu
Moskova (Lujniki) *
Almanya
0
Meksika
1
F Grubu
Nijniy Novgorod
İsveç
1
Güney Kore
0
F Grubu
Rostov-na-Donu
Güney Kore
1
Meksika
2
F Grubu
Soçi
Almanya
2
İsveç
1
F Grubu
Kazan
Güney Kore
2
Almanya
0
F Grubu
Yekaterinburg
Meksika
0
İsveç
3
G Grubu
Belçika
İngiltere
Tunus
Panama
OyunlarGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan gollerKaçan gollerGol farkıPuanlar
3300929:29
3201838:36
3102585:83
30032112:110
G Grubu
Soçi
Belçika
3
Panama
0
G Grubu
Volgograd
Tunus
1
İngiltere
2
G Grubu
Moskova (Spartak) **
Belçika
5
Tunus
2
G Grubu
Nijniy Novgorod
İngiltere
6
Panama
1
G Grubu
Kaliningrad
İngiltere
0
Belçika
1
G Grubu
Saransk
Panama
1
Tunus
2
H Grubu
Kolombiya
Japonya
Senegal
Polonya
OyunlarGalibiyetBeraberlikMağlubiyetAtılan gollerKaçan gollerGol farkıPuanlar
3201525:26
3111444:44
3111444:44
3102252:53
H Grubu
Saransk
Kolombiya
1
Japonya
2
H Grubu
Moskova (Spartak) **
Polonya
1
Senegal
2
H Grubu
Yekaterinburg
Japonya
2
Senegal
2
H Grubu
Kazan
Polonya
0
Kolombiya
3
H Grubu
Volgograd
Japonya
0
Polonya
1
H Grubu
Samara
Senegal
0
Kolombiya
1
  • *Lujniki Stadyumu
  • **Spartak Stadyumu
Son 16 final elemeleriÇeyrek finalYarı finalFinal
30 Haziran 21:00, Soçi 
Uruguay2
Portekiz1
30 Haziran 17:00, Kazan 
Fransa4
Arjantin3
06 Temmuz 17:00, Nijniy Novgorod 
Uruguay0
Fransa2
02 Temmuz 18:00, Samara 
Brezilya2
Meksika0
10 Temmuz 21:00, St. Petersburg 
Fransa1
Belçika0
06 Temmuz 21:00, Kazan 
Brezilya1
Belçika2
02 Temmuz 21:00, Rostov-na-Donu 
Belçika3
Japonya2
15 Temmuz 18:00, Moskova *
Fransa4
Hırvatistan2
01 Temmuz 17:00, Moskova *
İspanya1(3)
Rusya1(4)
07 Temmuz 21:00, Soçi 
Rusya2(3)
Hırvatistan2(4)
11 Temmuz 21:00, Moskova *
Hırvatistan2
İngiltere1
01 Temmuz 21:00, Nijniy Novgorod 
Hırvatistan1(3)
Danimarka1(2)
Üçüncülük maçı
03 Temmuz 17:00, St. Petersburg 
İsveç1
İsviçre0
07 Temmuz 18:00, Samara 
İsveç0
İngiltere2
14 Temmuz 17:00, St. Petersburg 
Belçika2
İngiltere0
03 Temmuz 21:00, Moskova **
Kolombiya1(3)
İngiltere1(4)
  • *Lujniki Stadyumu
  • **Spartak Stadyumu