Maçlar ve skorlar
Tüm maçlar yerel saate göre başlıyor. Kaliningrad =UTC+2, Samara=UTC+4, Yekaterinburg=UTC+5, Moskova ve başka şehirler=UTC+3
A Grubu
Moskova (Lujniki)
Rusya
5
Suudi Arabistan
0
A Grubu
Mısır
0
Uruguay
1
A Grubu
St. Petersburg
Rusya
3
Mısır
1
A Grubu
Uruguay
1
Suudi Arabistan
0
A Grubu
Uruguay
3
Rusya
0
A Grubu
Volgograd
Suudi Arabistan
2
Mısır
1
B Grubu
St. Petersburg
Fas
0
İran
1
B Grubu
Portekiz
3
İspanya
3
B Grubu
Moskova (Lujniki)
Portekiz
1
Fas
0
B Grubu
Kazan
İran
0
İspanya
1
B Grubu
İran
1
Portekiz
1
B Grubu
İspanya
2
Fas
2
C Grubu
Kazan
Fransa
2
Avustralya
1
C Grubu
Peru
0
Danimarka
1
C Grubu
Danimarka
1
Avustralya
1
C Grubu
Fransa
1
Peru
0
C Grubu
Moskova (Lujniki)
Danimarka
0
Fransa
0
C Grubu
Avustralya
0
Peru
2
D Grubu
Moskova (Spartak)
Arjantin
1
İzlanda
1
D Grubu
Hırvatistan
2
Nijerya
0
D Grubu
Arjantin
0
Hırvatistan
3
D Grubu
Volgograd
Nijerya
2
İzlanda
0
D Grubu
İzlanda
1
Hırvatistan
2
D Grubu
St. Petersburg
Nijerya
1
Arjantin
2
E Grubu
Kosta Rika
0
Sırbistan
1
E Grubu
Brezilya
1
İsviçre
1
E Grubu
St. Petersburg
Brezilya
2
Kosta Rika
0
E Grubu
Sırbistan
1
İsviçre
2
E Grubu
Moskova (Spartak)
Sırbistan
0
Brezilya
2
E Grubu
İsviçre
2
Kosta Rika
2
F Grubu
Moskova (Lujniki)
Almanya
0
Meksika
1
F Grubu
İsveç
1
Güney Kore
0
F Grubu
Güney Kore
1
Meksika
2
F Grubu
Almanya
2
İsveç
1
F Grubu
Kazan
Güney Kore
2
Almanya
0
F Grubu
Meksika
0
İsveç
3
G Grubu
Belçika
3
Panama
0
G Grubu
Volgograd
Tunus
1
İngiltere
2
G Grubu
Moskova (Spartak)
Belçika
5
Tunus
2
G Grubu
İngiltere
6
Panama
1
G Grubu
İngiltere
0
Belçika
1
G Grubu
Panama
1
Tunus
2
H Grubu
Kolombiya
1
Japonya
2
H Grubu
Moskova (Spartak)
Polonya
1
Senegal
2
H Grubu
Japonya
2
Senegal
2
H Grubu
Kazan
Polonya
0
Kolombiya
3
H Grubu
Volgograd
Japonya
0
Polonya
1
H Grubu
Senegal
0
Kolombiya
1
  • *Lujniki Stadyumu
  • **Spartak Stadyumu
Son 16 final elemeleriÇeyrek finalYarı finalFinal
30 Haziran 21:00, Soçi 
30 Haziran 17:00, Kazan 
06 Temmuz 17:00, Nijniy Novgorod 
02 Temmuz 18:00, Samara 
10 Temmuz 21:00, St. Petersburg 
06 Temmuz 21:00, Kazan 
02 Temmuz 21:00, Rostov-na-Donu 
15 Temmuz 18:00, Moskova *
01 Temmuz 17:00, Moskova *
07 Temmuz 21:00, Soçi 
11 Temmuz 21:00, Moskova *
01 Temmuz 21:00, Nijniy Novgorod 
Üçüncülük maçı
03 Temmuz 17:00, St. Petersburg 
07 Temmuz 18:00, Samara 
14 Temmuz 17:00, St. Petersburg 
03 Temmuz 21:00, Moskova **
  • *Lujniki Stadyumu
  • **Spartak Stadyumu