Kayıt işlemi başarıyla tamamlanmıştır!
Lütfen 'a gönderilen e-postadaki bağlantıya tıklayın
 - Sputnik Türkiye, 1920
YAŞAM
Türkiye ve dünyadan ilgi çekici yaşam haberleri, toplumsal olaylar, güncel araştırmalar, fotoğraf ve video galerileri.

Süper Lig'de son 3 haftanın programı açıklandı

© AABeşiktaş, Galatasaray, maç
Beşiktaş, Galatasaray, maç - Sputnik Türkiye, 1920, 29.04.2021
Abone ol
Süper Lig'de 40, 41 ve 42. hafta maç programları açıklandı. 40. haftadaki Galatasaray-Beşiktaş derbisi 8 Mayıs Cumartesi günü saat 20.30'da oynanacak.

Süper Lig'de 40, 41 ve 42. haftanın programı belli oldu.

Ligin 40. haftasında Galatasaray ile Beşiktaş arasında oynanacak derbi, 8 Mayıs Cumartesi günü yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre, son 3 haftada tamamı saat 20.30'da başlayacak maçların programı şöyle:

40. hafta
8 Mayıs Cumartesi:

  • Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Kasımpaşa (Kazım Karabekir)
  • Demir Grup Sivasspor-Medipol Başakşehir (Yeni 4 Eylül)
  • Hes Kablo Kayserispor-Gaziantep (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
  • Çaykur Rizespor-Helenex Yeni Malatyaspor (Çaykur Didi)
  • Atakaş Hatayspor-Yukatel Denizlispor (Antakya Atatürk)
  • Fatih Karagümrük-Gençlerbirliği (Stat açıklanmadı)
  • Göztepe-İttifak Holding Konyaspor (Gürsel Aksel)
  • Trabzonspor-Fraport TAV Antalyaspor (Medical Park)
  • MKE Ankaragücü-Fenerbahçe (Eryaman)
  • Galatasaray-Beşiktaş (Türk Telekom)

41. hafta
11 Mayıs Salı:

  • Aytemiz Alanyaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Bahçeşehir Okulları)
  • Kasımpaşa-MKE Ankaragücü (Recep Tayyip Erdoğan)
  • Medipol Başakşehir-Hes Kablo Kayserispor (Başakşehir Fatih Terim)
  • Gaziantep-Çaykur Rizespor (Kalyon)
  • Helenex Yeni Malatyaspor-Atakaş Hatayspor (Yeni Malatya)
  • Gençlerbirliği-Göztepe (Eryaman)
  • İttifak Holding Konyaspor-Trabzonspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)
  • Yukatel Denizlispor-Galatasaray (Denizli Atatürk)
  • Fenerbahçe-Demir Grup Sivasspor (Ülker)
  • Beşiktaş-Fatih Karagümrük (Vodafone Park)

42. hafta
15 Mayıs Cumartesi:

  • MKE Ankaragücü-Aytemiz Alanyaspor (Eryaman)
  • Demir Grup Sivasspor-Kasımpaşa (Yeni 4 Eylül)
  • Çaykur Rizespor-Medipol Başakşehir (Çaykur Didi)
  • Atakaş Hatayspor-Gaziantep (Antakya Atatürk)
  • Fatih Karagümrük-Yukatel Denizlispor (Stat açıklanmadı)
  • Fraport TAV Antalyaspor-İttifak Holding Konyaspor (Antalya)
  • Trabzonspor-Gençlerbirliği (Medical Park)
  • Göztepe-Beşiktaş (Gürsel Aksel)
  • Hes Kablo Kayserispor-Fenerbahçe (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
  • Galatasaray-Helenex Yeni Malatyaspor (Türk Telekom)
Haber akışı
0
Tartışmaya katılmak için
giriş yapın ya da kayıt olun
loader
Sohbetler
Заголовок открываемого материала